۱۰ کشور برتر جهان برای مهاجرت (قسمت سوم)

امروزه مهاجرت به اروپا با تعريفی جديد مطرح مي شود و ديگر ذهنيت های گذشته درباره پديده مهاجرت به اروپا تغيير يافته است. چنانچه فضل الله بیگ کی از سران عشایر را متهم کرده، هزار و پانصد تومان از وی جریمه گرفت و مینا آقا پسر قادر آقا یکی دیگر از سران عشایر را محبوس کرده، پس از گرفتن پانصد تومان مرخص نمود. سرویس مخفی تور به کاربرانش اجازه می‌دهد وب‌سایت‌هایشان و … را بدون نگرانی از لو رفتن مکان، منتشر و آپ‌لود کنند.

قانون مهاجرت اسپانیا مقرر می کند که کارفرمای شما باید درخواست ویزا را از طرف شما تقدیم کند. درس دهم: برای ورود به بهشت لطفاً با کلید در را باز کنید ، از روی دیوار نپرید. دروس در دانشگاه هاس سوئیس به زبان های آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و انگلیسی ارائه می شود و دانشجویان برای اخذ پذیرش، مدرکی دال بر تسلط زبان خود را باید ارائه دهند که متناسب با دانشگاه مورد نظر، رشته انتخابی و مقطع تحصیلی متفاوت است.

دریافت پاسپورت تابعیت هلند 3 تا 5 سال بعد از قبول درخواست، انجام میشود. در کل سطح زندگی در این کشور بسیار مطلوب است. تقریبا تمامی مهارتها و حرفه ها در این قاره بزرگ (استرالیا) که در حال پیشرفت و توسعه می باشد مورد نیاز است. ورود به سوئیس برای مقدمات ازدواج در مورد اتباع کشورهای دسته سوم ، تشریفات برای ورود به سوئیس برای آماده سازی و ثبت ازدواج می تواند بسیار طولانی و پیچیده باشد.

شرکتی است که تحت اسم مخصوصی بین دو یا چند شخص حقیقی با مسئولیت تضامنی تشکیل می‌شود و اگر دارایی شرکت برای تادیه تمام قروض شرکت کافی نباشد ٬هر یک از شرکا مسئول پرداخت تمام قروض می‌باشند. اما تضمین اعطای اقامت نیازمند تأئیدیه در مراحل مختلف از سوی دولت اتریش ( اتحادیه اروپا ، شینگن ) می باشد که این مراحل، مراحل بسیار ظریف و پیچیده ای می باشند.

کانادا بعد از روسیه بزرگترین کشور جهان است و به شهرت جهانی بین مهاجران دست یافته است. قوه قانون‌گذاری شامل کنگره نمایندگان با ۳۵۰ عضو و مجلس سنا با ۲۵۹ عضو می‌باشد که هر دو به انتخاب مردم به مدت چهار سال فعالیت می‌کنند به جز ۵۱ عضو مجلس سنا توسط مجلس‌های منطقه‌ای بخش‌های خودمختار منصوب می‌شوند.

در مونته نگرو هرچه به نقاط ساحلی نزدیک تر شوید، هزینه های بیش تر می شود. ازجمله شهداي اين واقعه يكي هم اسدخان تبريزي بوده كه يك چشمش را هم قبلا در جنگ با اكراد ازدست داده بود. زودر گفت که ناکامی در این کار نشاندهنده “مشکلی برای دموکراسی” در اروپا خواهد بود. شرط این ویزا برای صدور، تعهدی است كه متقاضی به یكی از ایالت های استرالیا می دهد تا برای مدت دو سال در آن ایالت زندگی و کار کند.

این نکته را در مهاجرت فراموش نکنید. چیزی که موجب شد او در تاسیس کردن کردستانی خیالی بر اراضی‌ ترک‌ها شتاب کند معاهده ی برلن بود که در ۱۳ ژانویه ی ۱۸۷۸م، در پایان جنگ‌های روس و عثمانی به امضا رسید. اين مناطق افراد واجد شرايط را ارزيابی كرده و آنهايی را كه شانس بيشتری برای استخدام در مشاغل خواسته شده دارند را انتخاب می كنند.

آقای عباس زاهدانی دارای لیسانس ادبیات خارجی از دانشکاه شیراز و لیسانس اقتصاد از دانشگاه کالیفرنیا و فارق التحصیل مدیریت از دانشگاه هاروارد امریکا و مطالعات مهاجرت از دانشگاه یو بی سی ایالت بریتیش کالامبیای کانادا و دارای سالها تجربه مدیریت سطح بالا در ایران و امریکا و کانادا اماده پا سخگوئی به سئوالات شمامیباشد.