ten کشور برتر برای استخدام و راه‌اندازی کسب‌وکار

پاسخ توسط کارشناس (two) : سلام دوست عزیز در روش اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری و تمکن مالی اجازه کار کردن به عنوان نیرو کار را ندارید و باید خودتان کارفرما باشید. احتراما برای دریافت اقامت کاری در کشورهای اروپایی شما باید از کشور مورد نظر پیشنهاد کاری داشته باشید یعنی یک کارفرما برای شما دعوت نامه کاری ارسال نماید لذا برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با موسسه تماس گرفته و مشاوره رایگان داشته باشید.

این دقیقا مشابه این است که کسی که در یکی از ایالتهای آمریکا متولد شود می تواند در هر یک از ایالتهای آمریکا سفر، زندگی و یا کار کند. طی سال های گذشته گرجستان حضور فعالی در زمینه مهاجرت جهانی داشته و سالیانه افراد بسیاری به این کشور اروپایی مهاجرت کرده اند. آموزش های حرفه ای (مانند کارآموزی) را تکمیل کرده باشید و یا یک درجه مرتبط با این کار را داشته باشید.

در صورت یافتن کار در دانمارک، شخص مذکور می­تواند ویزای خود را از نوع دانشجویی به ویزای کاری تغییر دهد. لیسانس استرالیا و بالاتر می شود می توانند از ۱۵ امتیاز استفاده كنند. در صورتی که حداقل ۵ سال در یک کشور انگلیسی زبان زندگی و یا تحصیل کرده باشید نیازی به ارائه آیلتس ندارید.

وی در سخنانی تصریح کرد که در چارچوب عملیات گسترده کمک و همکاری کشورهای عضو اتحادیه اروپا در این راستا همچنین نیروهای ارتش فدرال اتریش می توانند برای جلوگیری از مهاجرت های غیر قانونی از جمله در مرزهای اسپانیا و مرز یونان و ترکیه کمک کنند. کشور های آلمان و اتریش تحصیلات رایگان دارند و می توانید برای هر دو کشور اقدام کنید.تحصیلات در کشور آلمان به زبان انگلیسی و در کشور اتریش به زبان آلمانی می باشد.

در این روش به حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت نیازی نمی باشد. دارندگان اقامت تحصیلی در گرجستان حق انجام کار و راه اندازی بیزنس را نیر دارند. به هر صورت ویزای ترانسفر فرودگاهی باید در سفارت اسپانیا و کنسولگری این کشوردر تهران اقدام شود. بنابر با یادگیری این زبان می توان راحت تر زبان اسپانیایی را نیز فرا گرفت.

هرچهار مدرک برای هر دو نفر به انضمام ترجمه ترکی انها برای این اقدام لازم است. اسپانیا در این فهرست در ردیف آخر است یعنی بیشترین خسارت را از ناحیه مهاجرت نیروی حرفه‌ای و متخصص دیده ‌است. قوانین کشور های اتحادیه اروپا تقریبا مشابه است و حتی این قوانین در مورد اعطای اقامت و تابعیت نیز به هم شباهت دارند.

کارت قرمز-سفید-قرمز برای یک دوره دوازده ماه صادر می شود و دارنده حق حل و فصل ثابت مدت و اشتغال توسط یک کارفرمای مشخص شده را دارد. البته برخی از عزیزان راه دور زدن اداره مهاجرت را پیشه می کنند که علاوه بر غیر قانونی بودن ممکن است موجب دردسرهای جدی شود. همچنین این تکفل، تعهداتی را برای کفیل ایجاد می‌کند که بعضاً می‌تواند تا سالیان متمادی بعد برعهده کفیل باقی بماند.

پس از کاتولیک و پروتستان ، دین اسلام سومین دین بزرگ این کشور میباشد. البته که در شهری مانند استابول با این حجم توریست و اقتصادی پویا کمتر کسی را پیدا میکنید که بیکار باشد. اخیراً اداره مهاجرت کانادا در دستورالعمل ۴۹۱ خود راهکارهایی را به افسران مهاجرت پیشنهاد داده است که جلوی این دست حرکات تا حد امکان گرفته شود.

1- برای تحصیل در دوره‌ای که مدت آن کمتر از شش ماه باشد. Title Loaded From File